Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Jeśli potrzebujesz słoików szklanych hurt, zobacz tutaj.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą potężne marki, jest to jednocześnie sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile znajdą odbiorcę na swój smakowity, unikalny albo ekologiczny produkt. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być zabezpieczone tak, żeby produkt długo zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w słoiczki i butelki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie to metoda redukcji kosztów

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. soki, smalczyk kanapkowy czy dżemy, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Nabycie słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zazwyczaj można otrzymać znaczny rabat od dostawcy, ale także oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek oraz słoików. Dzięki temu również dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajdziemy w jej ofercie?

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania soków, piwa czy wina. Transportowane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych mieszczących – w zależności od rozmiaru opakowań – po 400, 1600, a nawet 3200 sztuk wybranego produktu. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać kupiony towar samodzielnie z magazynu sprzedającego. Razem z słoikami bądź butelkami hurtowo można dodatkowo nabyć większą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do wybranego typu opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]