Kontenery na gruz i odpady – dla firm budowlanych i remontowych

Chcesz kupić kontener na gruz? Koniecznie odwiedź ten adres.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest dużo wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy często stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]