Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Zamów celebrytki.

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek oraz celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, gwiazda, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności i niepokorności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]