Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Chcesz kupić słoiki z kranikiem? Sprawdź superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, kompotów, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]