Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Chcesz kupić drukarki 3D? Wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, FDM i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie oraz maszyny. Ocenia się, że używając drukarek 3D i innych produktów Stratasys można praktycznie o 90 procent zmniejszyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Następnym wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, pracujące w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się prostą obsługą i ergonomiczną budową. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo uzyskać jednakowe prototypy, do czego dąży się zwłaszcza w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozlicznych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest solidny i dokładny, a w czasie procesu drukowania nie występują wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]